                                                                           ELADÓ!
A képeken látható teljesen új Möller MR/PTS-7503 Möller 3 darabos barkácsgép készlet
Nem kell keresgélned semmit, elegendő csupán használni -és munka végeztével elpakolni.
Ütvefúró 710W
Feszültség: 230V-50Hz
Teljesítmény: 710W
Fúró átmérője: 13 mm
Tömeg: 1, 16 Kg
Dekopírfűrész 750W 20mm
Teljesítmény: 750W
Feszültség: 230V-50Hz
Űresjárati fordulatszám: 2800 perc-1
Döntött vágószög: 0-45° bal-job irány
Vágási mélység: 20mm
Tömeg: 1, 2 Kg
Sarokcsiszoló 115mm 710W
Feszültség: 230V-50Hz
Teljesítmény: 710W
Forgási sebesség: 11. 000 ford/perc
Maximális tárcsaátmérő: 115mm