Utángy. akku Ecovacs típ. 4ICR19/65
Feszültség: 14, 8V
Teljesítmény: 2600mAh/38, 5Wh
Típus: Li-Ion
Szín: kék
Méret: 70, 19mm x 37, 17mm x 36, 96mm