Samsung QE55Q70RA TV 55" UHD 4K QLED Smart Új 2 év Garanciával ! - Jelenlegi ára: 309 990 Ft
Samsung QE55Q70RA Smart UHD 4K QLED TV 55"-es, 139cm-es, Új, vásárlástól számított 2 év Gyári Samsung garanciával, Bontatlan dobozában eladó! Fix áras termék azonnal elvihető 309. 990 ft. -ért!
A terméket máshol is áruljuk, ezért vásárlás előtt kérem érdeklődj, hogy megvan-e még!
Képernyő
TV Képernyő típusa
QLED
Képátló (cm)
138 cm
Képátló (inch)
55 inch
Ívelt kijelző
Nincs
Képarány
16: 9
HD felbontás
Ultra HD (4k TV)
Felbontás
3840 x 2160 pixel
Betekintési szög
178 °
3D megjelenítés
3D Tv
Nem
Tuner
DVB-T
Van
DVB-T2
Van
DVB-C
DVB-C2
Nincs
DVB-S
DVB-S2
Elektronikus műsorújság (EPG)
Teletext
Hang
Hangteljesítmény
2x20W
Dolby Digital
DTS
SRS
Funkciók
HDMI-CEC támogatás
DLNA támogatás
PVR támogatás
Böngésző
Csatlakozók
HDMI
USB csatlakozó
Ethernet
Wi-Fi
Optikai hang kimenet
CI+ interfész
Méretek és fogyasztás
Szélesség (talppal)
123 cm
Magasság (talppal)
78 cm
Mélység (talppal)
24. 8 cm
Súly (talppal)
18. 5 kg
Energiafogyasztás bekapcsolva
128 W